Репертоар

Mar 1
Среда
10:30
Ноћ у Мерлиновом замку
Сандра Родић Јанковић
Узраст: 4-10
Сцена за децу
Траје:
60'
Mar 2
Четвртак
10:30
Чаробна књига
Драгољуб Петровић
Узраст: 3+
Сцена за децу
Траје:
60'
Mar 2
Четвртак
10:30
Аска и вук
Иво Андрић / Татјана Пипер Станковић
Узраст: 7+
Сцена за децу
Траје:
45'
Mar 3
Петак
10:30
Чаробна књига
Драгољуб Петровић
Узраст: 3+
Сцена за децу
Траје:
60'
Mar 4
Субота
17:00
Пинокио
Ксенија Крнајски / Слободан Обрадовић
Узраст: 5-10
Сцена за децу
Траје:
60'
Mar 5
Недеља
12:00
Аска и вук
Иво Андрић / Татјана Пипер Станковић
Узраст: 7+
Сцена за децу
Траје:
45'
Mar 7
Уторак
10:30
Књига лутања
Далија Аћин Теландер
Узраст: 1-8
Сцена за децу
Траје:
45'
РАСПРОДАТО
Mar 8
Среда
10:30
Књига лутања
Далија Аћин Теландер
Узраст: 1-8
Сцена за децу
Траје:
45'
РАСПРОДАТО
Mar 9
Четвртак
10:30
Мала школа рокенрола
Љубивоје Ршумовић / Влада и Гиле
Претпремијера
Узраст: 7+
Сцена за децу
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 10
Петак
20:00
Мала школа рокенрола
Љубивоје Ршумовић / Влада и Гиле
ПРЕМИЈЕРА
Узраст: 7+
Сцена за децу
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 11
Субота
17:00
Мала школа рокенрола
Љубивоје Ршумовић / Влада и Гиле
Узраст: 7+
Сцена за децу
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 12
Недеља
12:00
Аска и вук
Иво Андрић / Татјана Пипер Станковић
Узраст: 7+
Сцена за децу
Траје:
45'
Mar 14
Уторак
10:30
Мала школа рокенрола
Љубивоје Ршумовић / Влада и Гиле
Узраст: 7+
Сцена за децу
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 15
Среда
10:30
Страшне приче браће Грим
Тим Сапл / Керол Ен Дафи
Узраст: 5-10
Сцена за децу
Траје:
60'
Mar 16
Четвртак
10:30
Чудне љубави
Маја Пелевић
Узраст: 3-10
Сцена за децу
Траје:
55'
Mar 17
Петак
10:30
Аска и вук
Иво Андрић / Татјана Пипер Станковић
Узраст: 7+
Сцена за децу
Траје:
45'
РАСПРОДАТО
Mar 17
Петак
20:00
Аска и вук
Иво Андрић / Татјана Пипер Станковић
Узраст: 7+
Сцена за децу
Траје:
45'
Mar 18
Субота
17:00
Чудне љубави
Маја Пелевић
Узраст: 3-10
Сцена за децу
Траје:
55'
Mar 19
Недеља
12:00
Књига лутања
Далија Аћин Теландер
Узраст: 1-8
Сцена за децу
Траје:
45'
РАСПРОДАТО
Mar 21
Уторак
20:00


Дани Дјечијег позоришта Републике Српске из Бања Луке
Узраст:
Траје:
Mar 22
Среда
10:00
Вук и седам јарића у музеју бајки
Предраг Бјелошевић
Дани Дјечијег позоришта Републике Српске из Бања Луке
Узраст: 5+
Сцена за децу
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 22
Среда
12:00
Вук и седам јарића у музеју бајки
Предраг Бјелошевић
Дани Дјечијег позоришта Републике Српске из Бања Луке
Узраст: 5+
Сцена за децу
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 22
Среда
18:00
Вук и седам јарића у музеју бајки
Предраг Бјелошевић
Дани Дјечијег позоришта Републике Српске из Бања Луке
Узраст: 5+
Сцена за децу
Траје:
60'
Mar 23
Четвртак
10:30
Фолклорна магија
Бисерка Колевска и Предраг Бјелошевић
Дани Дјечијег позоришта Републике Српске из Бања Луке
Узраст: 5+
Сцена за децу
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 23
Четвртак
20:00
Тужни принц
Предраг Бјелошевић
Дани Дјечијег позоришта Републике Српске из Бања Луке
Узраст: 10+
Вечерња/Тинејџ сцена
Траје:
60
Mar 24
Петак
20:00
Тинејџ клуб / Истине о одрастању
Никола Завишић / Милена Богавац
Узраст: 12-15
Вечерња/Тинејџ сцена
Траје:
60'
Mar 25
Субота
17:00
Црвенкапа (из предграђа)
Душан Радовановић
Узраст: 5-12
Сцена за децу
Траје:
50'
Mar 26
Недеља
12:00
Камени цвет
Мила Машовић-Николић
Узраст: 5-10
Сцена за децу
Траје:
60'
Mar 28
Уторак
10:30
Аска и вук
Иво Андрић / Татјана Пипер Станковић
Узраст: 7+
Сцена за децу
Траје:
45'
РАСПРОДАТО
Mar 28
Уторак
20:00
Поп Ћира и поп Спира
Стеван Сремац
Узраст: 12-99
Вечерња/Тинејџ сцена
Траје:
105'
РАСПРОДАТО
Mar 29
Среда
10:30
Цар је го!
Мила Машовић-Николић
Узраст: 7+
Сцена за децу
Траје:
60'
Mar 29
Среда
20:00
Плави чуперак
Мирослав Антић / Сандра Родић Јанковић
Узраст: 9-14
Вечерња/Тинејџ сцена
Траје:
60'
Mar 30
Четвртак
10:30
Капетан Џон Пиплфокс - у новом миленијуму
Душан Радовић / Милорад Милинковић
Узраст: 6+
Сцена за децу
Траје:
60'
РАСПРОДАТО
Mar 30
Четвртак
20:00
Узраст: 9+
Вечерња/Тинејџ сцена
Траје:
60'
Mar 31
Петак
10:30
Чаробна књига
Драгољуб Петровић
Узраст: 3+
Сцена за децу
Траје:
60'
Mar 31
Петак
20:00
Преваранти
Миладин Шеварлић
Узраст: 11+
Вечерња/Тинејџ сцена
Траје:
60'